Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Riga - Sankt-Peterburg (08:40)

08:40 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
08:55 Riga "Plavnieki 2"
11:15 Valga Aut. Nádr.
12:50 Tartu Aut. Nádr.
14:40 Johvi Aut. Nádr.
15:25 Narva Aut. Nádr.
18:00 Kingisepp Aut. Nádr
20:15 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. "Baltijskij"
20:45 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Dopravce: Lux Express
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 45 × 35 × 20 sm, zavazadlo do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Ditě od 5-12 let
10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Riga - Sankt-Peterburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací