Podle času
Podle ceny

Linka Riga - Sankt-Peterburg (22:45)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
22:00 Riga airport Letiště, autobusová zastávka
22:45 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
00:25 Valmiera Aut. Nádr.
01:15 Valga Aut. Nádr.
02:30 Tartu Aut. Nádr.
04:20 Johvi Aut. Nádr.
04:40 Sillamäe Coach Station
05:10 Narva Aut. Nádr.
07:45 Kingisepp Aut. Nádr
11:00 Sankt-Peterburg Aut. Nádr. 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Dopravce: Lux Express
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 45 × 35 × 20 sm, zavazadlo do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Slevy: 50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Riga - Sankt-Peterburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací