Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Wroclaw

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
16:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
18:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
19:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
20:40 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
23:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:05 Shehyni celnice (UA-PL)
02:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
04:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
06:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:50 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
11:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 60×40×20 sm, zavazadlo do 30 kg každe dalši 15kg 5 EUR
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Slevy: 10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-10 let
99% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací