Podle času
Podle ceny

Linka 539 Praha - Košice (07:50)

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
07:50 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
10:35 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
12:15 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
13:30 Nitra Aut. Nádr.
14:45 Žiar nad Hronom Aut. Nádr.
15:25 Banska Bystrica Aut. Nádr. ul. 29 augusta, 37
15:50 Zvolen Aut. Nádr.
16:50 Lučenec Aut. Nádr.
17:20 Rimavská Sobota Aut. Nádr.
18:20 Rožňava Aut. Nádr.
19:20 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Praha - Košice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací