Podle času
Podle ceny

Linka 539 Košice - Praha (05:00)

Odjezdy: denně
05:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
06:10 Rožňava Aut. Nádr.
07:05 Rimavská Sobota Aut. Nádr.
07:50 Lučenec Aut. Nádr.
08:50 Zvolen Aut. Nádr.
09:20 Banska Bystrica Aut. Nádr.
10:00 Žiar nad Hronom Aut. Nádr.
11:10 Nitra Aut. Nádr.
12:45 Bratislava trolejbusová zastávka na stanici AS Mlynské Nivy
14:30 Brno Aut. Nádr. u hotelu Grand
17:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Student Agency

Všechny linky Košice - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací