Podle času
Podle ceny

Linka 229 Praha - Krivoy Rog

Odjezdy: 29 Července, 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář, 9 Zář, 16 Zář, 23 Zář, 30 Zář
11:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
13:00 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
14:30 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
16:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 pl.8-9
17:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
02:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
10:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:50 Kiev airport Boryspil Terminal
13:30 Cherkasy Aut. Nádr.
15:30 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
17:30 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD nebo 80 UAH
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Brno - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací