Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 229 Krivoy Rog - Praha

22:30 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
01:00 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:30 Cherkasy Aut. Nádr.
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:10 Krakovets celnice (UA-PL)
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
21:10 Rzeszow airport Letište
23:40 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
01:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
04:10 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
05:40 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
08:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD nebo 80 UAH
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kryvyi Rih - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací