Podle času
Podle ceny

Linka Moscow - Kishinev (13:30)

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
13:30 Moskva AS "Teplý Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
12:45 Otaci Celnice (MD)
13:25 Dondușeni Aut. Nádr.
14:20 Drochia Aut. Nádr.
14:55 Riscani Aut. Nádr. ul. Mihai Eminesku
16:45 Făleşti Aut. Nádr.
17:55 Calaraşi Aut. Nádr.
18:40 Străşeni Aut. Nádr.
19:10 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
19:15 Chisinau Aut. Nádr., "NORD", ul. Kalja Mosilor 2/1
Dopravce: Transelegant - Tur
Zavazadla: 1 zavazadlového prostoru - 300 RUB
Slevy: 10% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Moskva - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací