Podle času
Podle ceny

Linka 540 Amsterdam - Praha

Odjezdy: 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
13:20 Amsterdam P+R Zeeburg
14:00 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
14:50 Rotterdam Conradstraat/Weena
15:40 Breda Hlavní nádraží - Stationweg
16:40 Eindhoven Hoek PTT, Post Station Weg
17:50 Venlo P+R Kaldenkerkerweg u Stadionu Koel
18:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
19:50 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
20:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
22:35 Frankfurt am Main airport Letiště
23:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
00:35 Wurzburg Bismarckstrasse
02:00 Nurnberg airport Letiště
02:20 Nurnberg ZOB
05:05 Plzeň CAN, ul.Husova 90
06:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
15% Student
50% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Amsterdam - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací