Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Dortmund - Kardzhali

07:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
07:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
08:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:55 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:50 Köln airport Flughafen ZOB
10:35 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
11:40 Koblenz Parkplatz Weindorf, Julius-Wegeler-Str.
13:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
14:50 Wurzburg Hbf., Bismarckstrasse / westl.
16:10 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
18:35 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
21:00 Salzburg P+R Süd
22:40 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
01:05 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
17:30 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
19:05 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
19:55 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
21:15 Haskovo Centrální аutobusové nádraží
22:10 Kardzhali Aut. Nádr.
Dopravce: ArdaTur
Zavazadla: 2 bag max. 160sm -free
Doplňující informace: Animal transportation is not allowed
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce
10% Student
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
80% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Dortmund - Haskovo

Popularne kursy z Haskovo

Popularne kursy do Haskovo

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací