Podle času
Podle ceny

Linka 004 Milan - Brno

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
13:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:50 Brescia St. di autobus
15:50 Verona St. di autobus
17:57 Trento St. di autobus
18:55 Bolzano St. di autobus
20:55 Innsbruck Eisstadion
23:20 München Fröttmaning P+R Parkplatz
23:50 München airport Terminal
04:00 Plzeň Hlavní nádraží
05:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
08:10 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:30 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1ks.do 20kg (100x60x30)-zdarma, každe dalši od 6 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Milano - Brno

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací