Podle času
Podle ceny

Linka BG00 Sofia - Hamburg - Aachen

Odjezdy: Ne
09:30 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
00:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
04:00 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
06:45 Nurnberg ZOB
07:45 Bayreuth GII Goethestrasse
08:45 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
11:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
11:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:00 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
20:30 Köln airport Flughafen ZOB
21:30 Aachen Aut. Nádr.
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 2ks.do 30kg -zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Sofia - Aachen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací