Podle času
Podle ceny

Linka BG00 Aachen- Hamburg - Sofia

Odjezdy: Po
11:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:30 Köln airport Flughafen ZOB
14:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
15:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:30 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
19:00 Eisenach Parkoviště, Julius-Lippold-Straße
20:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
20:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
21:00 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
22:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
23:30 Bayreuth GII Goethestrasse
00:30 Nurnberg ZOB
01:45 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
03:15 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
06:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
21:00 Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
Dopravce: Radina VIP
Zavazadla: 2ks.do 30kg -zdarma
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
99% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Aachen - Sofia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací