Podle času
Podle ceny

Linka 337 Ostrava - Makarska

12:00 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
13:30 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
14:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:55 Zagreb Aut. Nádr. Kolodvor
00:45 Karlovac Aut. Nádr.
02:25 Plitvička Jezera Aut. Nádr.
05:00 Zadar Aut. Nádr. Kolodvor
06:40 Šibenik Aut. Nádr.
07:10 Primošten Aut. Nádr.
07:40 Trogir Aut. Nádr.
08:30 Split Aut. Nádr.
09:15 Omiš Aut. Nádr.
10:00 Makarska aut.kolodvor
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1ks.do 20kg (100x60x30)-zdarma, každe dalši od 6 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Ostrava - Split

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací