Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 337 Ostrava - Makarska

12:00 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
13:30 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
14:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:55 Zagreb Aut. Nádr. Kolodvor
00:45 Karlovac Aut. Nádr.
02:25 Plitvička Jezera Aut. Nádr.
05:00 Zadar Aut. Nádr. Kolodvor
06:40 Šibenik Aut. Nádr.
07:10 Primošten Aut. Nádr.
07:40 Trogir Aut. Nádr.
08:30 Split Aut. Nádr.
09:15 Omiš Aut. Nádr.
10:00 Makarska aut.kolodvor
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1ks.do 20kg (100x60x30)-zdarma, každe dalši od 6 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Ostrava - Split

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací