Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Kiev

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Aut. Nádr.
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
23:10 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:30 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
14:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací