Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Kyiv

Odjezdy: 12 Pro, 13 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 29 Pro, 30 Pro, 31 Pro, 1 Led
13:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Aut. Nádr.
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
01:00 Medyka celnice (PL-UA)
03:00 Shehyni celnice (UA-PL)
04:55 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
08:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací