Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Kiev

13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
19:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Benzinka Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Dworzec PKS
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
23:10 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací