Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Kiev

Odjezdy: denně
13:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Benzinka Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Dworzec PKS
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
23:10 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
05:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
12:30 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.
Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací