• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Katowice - Kyiv

Odjezdy: 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře
13:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
14:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
16:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
18:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
20:15 Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
21:15 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
21:35 Lancut Aut. Nádr.
22:00 Przeworsk Aut. Nádr.
22:30 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
01:00 Medyka celnice (PL-UA)
03:00 Shehyni celnice (UA-PL)
04:55 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
08:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
12:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Transportation of animals is possible. Date change is possible with extra fee. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací