Podle času
Podle ceny

Linka 85 Nardo - Koln

Odjezdy: 21 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 23 Lis
10:15 Nardò Via XXV Luglio n° 7
10:30 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
10:55 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:30 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:55 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
12:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
13:05 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
13:20 Grottaglie Piazzale Unicef
13:45 Taranto Porto Mercantile
14:00 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
14:50 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
16:02 Cerignola Transfer
16:55 Foggia Stazione FS
17:40 San Severo Stazione FS
19:55 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
06:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
07:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ulm Neue Strasse
09:35 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:45 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
13:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:00 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Nardò - Frankfurt am Main

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací