Podle času
Podle ceny

Linka 86 Koln - Pisticci

Odjezdy: 21 Říj, 23 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis
07:00 Köln airport Flughafen ZOB
09:20 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
14:30 Ulm Neue Strasse
15:40 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 München Fröttmaning P+R Parkplatz
02:50 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:00 San Severo Stazione FS
05:20 San Severo Transfer
06:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Melfi Stazione FS
06:50 Rionero in Vulture Stazione FS
07:05 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
08:25 Grassano SCALO - Stazione FS
08:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Ferrandina SCALO - Stazione FS
09:15 Pisticci Scalo Ferroviario
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 10% Mládež do 25 let
10% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Frankfurt am Main - Potenza

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací