Podle času
Podle ceny

Linka 86 Koln - Santeramo in Colle

Odjezdy: 21 Říj, 23 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis
07:00 Köln airport Flughafen ZOB
09:20 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
14:30 Ulm Neue Strasse
15:40 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 München Fröttmaning P+R Parkplatz
06:22 Cerignola Transfer
06:55 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
07:15 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:30 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:40 Terlizzi Corso Garibaldi
08:00 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:25 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:50 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
09:00 Turi Largo Marchesale
09:15 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:30 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Frankfurt am Main - Bari

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací