Podle času
Podle ceny

Linka 87 Pisticci - Liege

Odjezdy: 26 Říj, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro
13:40 Pisticci Scalo Ferroviario
13:50 Ferrandina SCALO - Stazione FS
14:00 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
14:10 Grassano SCALO - Stazione FS
14:25 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
14:55 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
15:25 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
15:45 Rionero in Vulture Stazione FS
16:00 Melfi Stazione FS
16:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
17:15 San Severo Transfer
17:40 San Severo Stazione FS
19:10 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:05 Olten Aut. Nádr.
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Potenza - Liege

Popularne kursy z Liege

Popularne kursy do Liege

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací