Podle času
Podle ceny

Linka 96 Santeramo in Colle - Liege

Odjezdy: 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led, 1 Úno
11:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
12:25 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
12:40 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
12:55 Turi Largo Marchesale
13:10 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
13:45 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
14:10 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
14:30 Terlizzi Corso Garibaldi
14:40 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
14:55 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
15:15 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
05:05 Olten Aut. Nádr.
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Bari - Liege

Popularne kursy z Liege

Popularne kursy do Liege

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací