Podle času
Podle ceny

Linka 92 Pisticci - Lyon

Odjezdy: 26 Říj, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro
18:30 Pisticci Scalo Ferroviario
18:40 Ferrandina SCALO - Stazione FS
18:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
19:00 Grassano SCALO - Stazione FS
19:15 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
19:45 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
20:15 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
20:35 Rionero in Vulture Stazione FS
20:50 Melfi Stazione FS
21:10 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
21:50 Foggia Stazione FS
22:00 San Severo Transfer
22:45 San Severo Stazione FS
00:55 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
11:35 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
13:15 Lyon Aut. Nádr. Perrache Cours de Verdun
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Potenza - Lyon

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací