Podle času
Podle ceny

Linka 95 Santeramo in Colle - Lyon

Odjezdy: 26 Říj, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro
17:20 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
18:00 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
18:15 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
18:30 Turi Largo Marchesale
18:40 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
19:05 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
19:35 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
19:55 Terlizzi Corso Garibaldi
20:10 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
20:30 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
20:50 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
11:35 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
13:15 Lyon Aut. Nádr. Perrache Cours de Verdun
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Bari - Lyon

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací