Podle času
Podle ceny

Linka 97 Lyon - Santeramo in Colle

Odjezdy: 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro, 30 Pro, 6 Led, 13 Led, 20 Led, 27 Led
15:00 Lyon Aut. Nádr. Perrache Cours de Verdun
16:30 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
06:30 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
06:50 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:05 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:20 Terlizzi Corso Garibaldi
07:35 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:00 Bari Lagro Sorrentino (retro Staz. FS)
08:20 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
08:30 Turi Largo Marchesale
08:40 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:05 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:40 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Lyon - Bari

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací