Podle času
Podle ceny

Linka 103 Singen - Pisticci

Odjezdy: 21 Říj, 23 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis
15:10 Singen strada x Radolfzeller co Stadio
16:15 Winterthur Autolsilo ARCH
16:55 Zürich Carparkplatz am Shilquai
17:55 Luzern Parking Bus Inselipark
19:55 Lugano Stazione Bus
05:20 San Severo Transfer
05:45 Foggia Stazione FS
06:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Melfi Stazione FS
06:50 Rionero in Vulture Stazione FS
07:05 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
08:25 Grassano SCALO - Stazione FS
08:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Ferrandina SCALO - Stazione FS
09:15 Pisticci Scalo Ferroviario
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Singen - Potenza

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací