Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 333 Kharkov - Krakow - Praha

23:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
01:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
03:30 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
04:00 Pyriatyn Aut. Nádr., Chervonoarmejska 154
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
10:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:15 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:10 Krakovets celnice (UA-PL)
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
21:10 Rzeszow airport Letište
23:40 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
01:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Aut. Nádr.
04:10 Olomouc Sladkovského 142/37
05:40 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
08:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD nebo 80 UAH
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kharkiv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací