Podle času
Podle ceny

Linka 026 Luxembourg - Berlin (06:45)

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
06:45 Luxemburg Aut. Nádr., pred Vlakovem nad.
07:00 Luxemburg Kirchberg, Rue Alphonse Weicker 4, 2721
08:00 Trier Hbf
09:35 Kaiserslautern HBF
10:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:25 Frankfurt am Main airport Letiště
12:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Luxemburg - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací