Podle času
Podle ceny

Linka 026 Luxembourg - Berlin (09:45)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
09:45 Luxemburg Aut. Nádr., pred Vlakovem nad.
10:00 Luxemburg Kirchberg, Rue Alphonse Weicker 4, 2721
11:00 Trier Hbf
12:35 Kaiserslautern HBF
13:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
14:25 Frankfurt am Main airport Letiště
15:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
21:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Luxemburg - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací