Podle času
Podle ceny

Linka Dortmund - Bucuresti

Odjezdy: 15 Pro, 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 20 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 24 Pro, 25 Pro, 27 Pro
05:00 Dortmund ZOB bei Hbf
06:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:00 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
08:30 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
09:30 Siegen Siegerlandhalle
10:00 Giessen Licher Straße
11:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
13:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
14:30 Heilbronn Hafenstraße 7
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
13:00 Timisoara Aut. Nádr., Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
16:30 Sebes Aut. Nádr., Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:00 Bucuresti Aut. Nádr., Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Doplňující informace: Blocking time 10 minutes

Všechny linky Dortmund - Bucuresti

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací