Podle času
Podle ceny

Linka Dortmund - Bucuresti

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
05:30 Dortmund ZOB bei Hbf
06:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:00 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
08:30 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
09:00 Siegen Siegerlandhalle
10:00 Giessen Licher Straße
11:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
13:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
14:30 Heilbronn Hafenstraße 7
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
13:00 Timisoara Aut. Nádr., Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
16:30 Sebes Aut. Nádr., Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:30 Bucuresti Aut. Nádr., Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR

Všechny linky Dortmund - Bucuresti

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací