Podle času
Podle ceny

Linka 129 Munchen - Hamburg (08:45)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
08:45 München Hbf. (před budovou hl. nadraží - Arnulfstraße)
11:10 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
14:55 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:50 Magdeburg ZOB am Hbf
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:50 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
20:15 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
21:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací