Podle času
Podle ceny

Linka 129 Hamburg - Munchen (08:30)

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
08:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
09:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
10:10 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
11:25 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:20 Magdeburg ZOB am Hbf
15:15 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
21:10 München Hbf. (před budovou hl. nadraží - Arnulfstraße)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Hamburg - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací