Podle času
Podle ceny

Linka Suceava - Roma

Odjezdy: denně
20:10 Suceava Aut. Nádr. Strada Vasile Alecsandri
20:40 Falticeni Aut. Nádr. Strada 13 Decembrie
21:50 Pașcani str.Garii
23:20 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
23:50 Podu Iloaiei Aut. Nádr.
00:20 Targu Frumos Benzinka Petrom
01:30 Roman Aut. Nádr. Strada Mihai Viteazul
02:30 Bacau Aut. Nádr. Bulevardul Unirii 39
03:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
04:40 Targu Secuiesc Benzinka MOL
05:15 Sfantu Gheorghe Aut. Nádr.
06:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
06:20 Codlea Strada Lungă 102
07:20 Fagaras B-dul Unirii 13
08:15 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
09:15 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
10:25 Sebes Autogara Voltrans
10:50 Alba Iulia Aut. Nádr.
12:25 Orastie Obchod "Plus"
12:45 Simeria Benzinka OMW
13:15 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:45 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
05:50 Portogruaro Aut. Nádr.
07:00 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
08:00 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
08:30 Rovigo Via Alto Adige
09:15 Ferrara Aut. Nádr.
10:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:00 Firenze Aut. Nádr. SITA
12:55 Montevarchi Benzinka AGIP
13:15 Arezzo Viale dei Carabinieri
14:15 Montepulciano Autogril Montepulciano
15:15 Orvieto Via della Pace
15:40 Giove Autogrill
16:00 Orte Parkoviště, hotel Flamina
16:30 Flaminia Autogrill
17:00 Roma Autostazione Tiburtina
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Suceava - Roma

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací