Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Novaya Kahovka

05:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
06:25 Gniezno Gas Station Orlen
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno ul.Towarowa 1
11:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:00 Gliwice Aut. Nádr.
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
18:35 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
21:05 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
23:00 Medyka Celnice (PL)
00:10 Shehyni celnice (UA-PL)
01:35 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:45 Zolochiv Vedle "Shevchenka"
04:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
04:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
06:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Lux-Reisen
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Bydgoszcz - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací