Podle času
Podle ceny

Linka 477 Khmelnytskiy - Khust

12:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
15:30 Berezhany Zastavka na znamení
16:20 Rohatin Aut. Nádr., ul.Galycka 8
16:40 Burshtyn Zastavka na znamení
17:00 Galych Zastavka na znamení
17:25 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
18:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Zastavka na znamení
20:25 Mizhgirya Aut. Nádr., ul.Olbrachta 9
20:56 Nizhniy Bystryi Zastavka na znamení
21:36 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khmelnytskyi - Khust

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací