Podle času
Podle ceny

Linka 478 Khust - Khmelnytskyi

Odjezdy: 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře
10:00 Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
10:40 Nizhniy Bystryi Zastavka na znamení
11:20 Mizhgirya Aut. Nádr., ul. Olbrachta 9
11:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Zastavka na znamení
13:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
14:00 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
14:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
15:16 Galych Zastavka na znamení
15:36 Burshtyn Zastavka na znamení
16:01 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
17:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
20:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khust - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací