Podle času
Podle ceny

Linka 023 Dusseldorf - Dresden (07:30)

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
07:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:00 Dortmund Steinstraße 54
11:10 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
14:45 Halle Aut. Nádr., ul. Ernst-Kamieth-Straße
15:40 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
17:20 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Düsseldorf - Dresden

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací