Podle času
Podle ceny

Linka 055 Leipzig - Offenburg (08:30)

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
08:30 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
09:55 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
10:25 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
11:50 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:00 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
15:50 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:00 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
18:05 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leipzig - Offenburg

Popularne kursy z Offenburg

Popularne kursy do Offenburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací