Podle času
Podle ceny

Linka 055 Leipzig - Offenburg (08:30)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 10 Července
08:30 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
09:55 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
10:25 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
11:50 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:00 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
15:50 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
17:00 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
18:05 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Leipzig - Offenburg

Popularne kursy z Offenburg

Popularne kursy do Offenburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací