Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Zielona Gora bus 1

23:00 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
04:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
14:00 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
16:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
17:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
21:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
00:01 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Ditě od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Zielona Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací