• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gomel - Koln

VISIT TOUR
Odjezdy: 28 Kvě, 11 Června, 25 Června, 2 Července, 9 Července, 16 Července, 23 Července, 30 Července, 6 Srp, 13 Srp
  1. 07:00Gomel Aut. Nádr., nást.16, ul.Kurcatova 1
  2. 08:25Zhlobin Aut. Nádr., ul. Urickogo
  3. 09:30Babruysk Aut. Zastavka, ul. Pushkina, 151
  4. 12:00Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja, 6
  5. 14:15Baranovichy Aut. Nádr., ul. Frolenkova
  6. 17:00Brest Aut. Nádr., ul. Ordzhonykydze, 12
  7. 21:20Warszawa Aut. Nádr. "Centralna"
  8. 01:25Poznan Aut. Nádr. "Rondo Rataje"
  9. 05:00Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
  10. 08:00Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 09:10Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 10:40Hannover ZOB am HBF, Rundestraße 12
  13. 13:30Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  14. 16:00Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg, 13
  15. 17:20Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
  16. 19:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  17. 20:00Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  18. 21:00Köln airport Fernbus Haltestelle Köln/Bonn Flughafen - Postbus
  • Dopravce: VISIT TOUR
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not possible. For detailed information on border crossing you can https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/8557,Koronawirus-przekraczanie-granicy.html The company does not bear any responsibility for the documents you have for crossing the border. The passenger specifies all information independently by phone: + 48 22 500 41 49 (from 9.00-16.00)
  • Zavazadla: 2ks.do 25kg(60х50х25)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací