Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

16:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
20:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:50 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, před hlavním vstupem
04:10 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, ul. Dvorcova 1
04:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
06:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
07:30 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
08:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
09:50 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
10:50 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
11:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Modultrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
Doplňující informace: Carriage of cats - possible for free.
Slevy: 10% Student
10% Mládež od 12-23 let
15% Důchodce
50% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací