Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Odjezdy: 17 Pro, 18 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 24 Pro, 25 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 29 Pro
16:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
17:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:00 Krakow airport Letiště
20:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
04:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
06:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
07:30 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
08:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
09:50 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
10:50 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
11:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Modultrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
Doplňující informace: Carriage of cats - possible for free.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 4-12 let
30% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací