Podle času
Podle ceny

Linka 383 Liberec-Praha-Rachiv (09:30)

Odjezdy: 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
09:30 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
12:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
15:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
16:30 Olomouc Zastavka na znamení
18:00 Ostrava Čerpací stanice Shell
19:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
21:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:15 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
07:15 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
08:00 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
08:45 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
10:30 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
11:00 Delatyn Center
12:00 Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
Dopravce: D.M.D. Group
Zavazadla: 2 ks.do 25kg(30x60x100)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Liberec - Rachiv

Popularne kursy z Rachiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací