• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka B1550 Minsk - Praha (winter)

Odjezdy: 18 Úno, 23 Úno, 25 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 23 Bře
13:00 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
15:30 Lida Aut. Nádr., ul. Knjazja Gedimina 1
17:10 Grodno Aut. Nádr. ul. Krasnoarmejska 7-A
17:30 Grodno Vlak. Nádr.
17:55 Bruzhi celnice (BY-PL)
18:00 Kuznica celnice (PL-BY)
19:00 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
22:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:50 Lodz Aut. Zastavka, plac Niepodległości
04:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
05:30 Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
05:40 Náchod celnice (CZ-PL)
06:40 Hradec Králové Terminál HD
08:10 Praha Aut. Nádr., "Želivského"
Dopravce: Comvia Bus
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x90)-zdarma, každe dalši od 150 CZK.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-3 let
80% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Minsk - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací