Podle času
Podle ceny

Linka 098 Kiel - Mainz (11:40)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
11:40 Kiel ZOB
13:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
14:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
17:10 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
19:40 Siegen Berliner Straße 39
20:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
21:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
22:15 Frankfurt am Main airport Letiště
22:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Kiel - Mainz

Popularne kursy z Mainz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací