• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slanchev Bryag - Odessa

Almariss
Odjezdy: 12 Zář, 23 Zář, 26 Zář, 30 Zář, 3 Říj, 7 Říj, 10 Říj, 14 Říj, 17 Říj, 21 Říj
  1. 12:00Slanchev Bryag Aut. Nadr., КК Солнечный берег
  2. 12:30Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  3. 12:45Byala Čerpací stanice
  4. 13:00Kamchia vidlice do Kamchia
  5. 13:30Varna Cathedral Sq. (H. Botev str.), bus stop in front of Tourist Information
  6. 13:50Saints Constantine and Helena Hotel «St. Elena»
  7. 14:10Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
  8. 14:30Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
  9. 14:40Albena Koło przy wejściu do kompleksu
  10. 15:00Balchik Čerpací stanice "Lafi"
  11. 17:00Durankulak celnice (BG-RO)
  12. 18:00Galati celnice (RO-MD)
  13. 00:30Giurgiuleşti celnice (MD-RO)
  14. 01:30Vulcănești celnice (MD-UA)
  15. 03:00Izmail Bolhradske shose, Bros-Anzheles
  16. 05:10Tatarbunary ul. Stepova 5, Tykhaia Poliana cafe
  17. 08:30Odessa pl. Kulykove pole, 1, across the street from the train station, behind the house of Trade Unions
  • Dopravce: Almariss
  • Doplňující informace: The company isn't responsible for any damage to things that are perishable, improperly packaged, valuable. It's possible to use e-ticket. The time of arrival in Odesa is approximate (depends on the border).
  • Zavazadla: 1 ks (20x30x60) do 30 kg a ruční zavazadla do 5 kg - zdarma. Extra ruční zavazadla - 5 EUR, Extra zavazadla - 10 EUR.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací