Podle času
Podle ceny

Linka 415 Kiev - Sozopol

07:00 Kiev Stanice metra, "Palats "Ukraina", parking
08:30 Zhytomyr Vesnice Zarechany, Čerpací stanice OKKO
11:00 Vinnytsia Zarvantsy village, ul. Molodezhnaya 29, Čerpací stanice WOG
13:00 Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:45 Kamianets-Podilskiy M.Hrushevskyi sq. 2, Čerpací stanice OKKO
16:45 Chernivtsi Korovia village, ul. Hlavnaya 9, Čerpací stanice Lukoil
07:00 Kavarna route Varna - Durankulak
07:40 Balchik Čerpací stanice "Lafi"
08:00 Albena Aut. Nadr.
08:10 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
08:20 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
08:35 Slanchev Den Autobusová zastávka
08:40 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
09:00 Varna "Poligraphia" autobusová zastávka
09:30 Kamchia vidlice do Kamchia
09:40 Byala Čerpací stanice
09:50 Obzor Aut. Nádr.
10:10 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
10:30 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
10:35 Ravda post,restaurant Tornado
10:40 Aheloy restaurant Black And White
10:50 Pomorie Aut. Nadr., in new town
11:20 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
12:00 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
12:25 Chernomorets on the route (under the bridge)
12:40 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR
Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.

Všechny linky Kiev - Sozopol

Popularne kursy z Sozopol

Popularne kursy do Sozopol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací