Podle času
Podle ceny

Linka 415 Kiev - Sozopol

Odjezdy: 28 Června, 4 Července, 7 Července, 8 Července, 11 Července, 12 Července, 14 Července, 15 Července, 16 Července, 17 Července
07:00 Kiev Stanice metra "Palats "Ukraina", parking
08:30 Zhytomyr Vesnice Zarechany, OKKO gas station
11:00 Vinnytsia Zarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG
13:00 Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:45 Kamianets-Podilskiy M.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO
16:45 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
07:00 Kavarna route Varna - Durankulak
07:40 Balchik Gas Station "Lafi"
08:00 Albena Bus Station
08:10 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
08:20 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
08:35 Slanchev Den Autobusová zastávka
08:40 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
09:00 Varna "Poligraphia" bus station
09:30 Kamchia vidlice do Kamchia
09:40 Byala АЗС
09:50 Obzor Aut. Nádr.
10:10 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
10:30 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
10:35 Ravda post,restaurant Tornado
10:40 Aheloy restaurant Black And White
10:50 Pomorie Bus Station in new town
11:20 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
12:00 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
12:25 Chernomorets on the route (under the bridge)
12:40 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR

Všechny linky Kiev - Sozopol

Popularne kursy z Sozopol

Popularne kursy do Sozopol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací