Podle času
Podle ceny

Linka 416 Sozopol - Kiev

Odjezdy: denně
13:00 Sozopol restaurant Cherno more
13:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Pomorie Bus Station in new town
14:30 Aheloy restaurant Black And White
14:35 Ravda post,restaurant Tornado
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Obzor Aut. Nádr.
15:50 Byala АЗС
16:00 Kamchia vidlice do Kamchia
16:30 Varna "Poligraphia" bus station
16:50 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
16:55 Slanchev Den Autobusová zastávka
17:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Albena Bus Station
17:50 Balchik Gas Station "Lafi"
18:30 Kavarna route Varna - Durankulak
08:15 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
10:15 Kamianets-Podilskiy M.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO
12:00 Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:00 Vinnytsia Zarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG
16:30 Zhytomyr Vesnice Zarechany, OKKO gas station
18:00 Kiev Stanice metra "Palats "Ukraina", parking
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR

Všechny linky Sozopol - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací