• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 715 Uzhgorod - Sozopol

  1. 06:00Uzhgorod Čerpací stanice "OKKO", ul. Haharina, 101
  2. 06:45Mukachevo Čerpací stanice "WOG", ul. Mukachivska, 129, Kliachanovo
  3. 06:50Zlatni pyasatsi Zastavka na dálnici naproti hotelu «Breeze»
  4. 07:10Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
  5. 07:30Varna Autobusová zastávka "Poligraphia", bul. Hristo Botev, 3
  6. 08:00Kamchia vidlice do Kamchia
  7. 08:10Byala Čerpací stanice u silnice
  8. 08:20Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  9. 09:00Slanchev Bryag Parking Doris, 200m od autobusového zastávka
  10. 09:20Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  11. 09:25Ravda pošta, restaurace "BEST"
  12. 09:30Aheloy Restaurant "Black And White"
  13. 09:40Pomorie Autobusové nádraží v novém městě
  14. 10:00Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
  15. 10:20Burgas Cerpaci Station "Lukoil" (circle on the road to Varna)
  16. 10:45Chernomorets Aut. Nádr.
  17. 11:00Sozopol Restaurant "Cherno more"
  • Dopravce: ODD Doris
  • Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.
  • Zavazadla: 1ks. do 30 kg (20x30x60) - zdarma, sled - 30 EUR (pokud existuje volný prostor). Příruční zavazadlo je v autobuse s cestujícím.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací