• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 716 Sozopol - Uzhgorod

  1. 13:00Sozopol Restaurant "Cherno more"
  2. 13:15Chernomorets Aut. Nádr.
  3. 13:40Burgas Cerpaci Station "Lukoil" (circle on the road to Varna)
  4. 14:00Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
  5. 14:20Pomorie Autobusové nádraží v novém městě
  6. 14:30Aheloy Restaurant "Black And White"
  7. 14:35Ravda pošta, restaurace "BEST"
  8. 14:40Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  9. 15:00Slanchev Bryag Parking Doris, 200m od autobusového zastávka
  10. 15:40Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  11. 15:50Byala Čerpací stanice u silnice
  12. 16:00Kamchia vidlice do Kamchia
  13. 16:30Varna Autobusová zastávka "Poligraphia", bul. Hristo Botev, 3
  14. 16:50Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
  15. 17:10Zlatni pyasatsi Zastavka na dálnici naproti hotelu «Breeze»
  16. 13:30Uzhgorod Čerpací stanice "OKKO", ul. Haharina, 101
  17. 14:30Mukachevo Čerpací stanice "WOG", ul. Mukachivska, 129, Kliachanovo
  • Dopravce: ODD Doris
  • Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.
  • Zavazadla: 1ks. do 30 kg (20x30x60) - zdarma, sled - 30 EUR (pokud existuje volný prostor). Příruční zavazadlo je v autobuse s cestujícím.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací