Podle času
Podle ceny

Linka 916 Sozopol - Ivano-Frankivsk - Lviv

13:00 Sozopol restaurant Cherno more
13:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Pomorie Aut. Nadr., in new town
14:30 Aheloy restaurant Black And White
14:35 Ravda post,restaurant Tornado
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Obzor Aut. Nádr.
15:50 Byala Čerpací stanice
16:00 Kamchia vidlice do Kamchia
16:30 Varna "Poligraphia" autobusová zastávka
16:50 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
16:55 Slanchev Den Autobusová zastávka
17:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Albena Aut. Nadr.
17:50 Balchik Čerpací stanice "Lafi"
18:30 Kavarna route Varna - Durankulak
11:30 Chernivtsi ul. Holovna 283, zavod Kvarc
13:15 Kolomyya ul.Karpatska 142-b, Čerpací stanice OKKO
15:00 Ivano-Frankivsk ul.Kalushske shosse 2d, Čerpací stanice WOG
15:30 Kalush ul.Ivano-Frankivska 140, Čerpací stanice OKKO
17:00 Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
18:00 Lviv ul. Naukova 35a, parking near Silpo market
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR
Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.

Všechny linky Sozopol - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací