Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 815 Kharkiv - Sozopol

06:00 Kharkiv Plekhanovska str. 65, metro station "Sportivnaya"
09:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
12:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
16:30 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
19:00 Odessa ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
11:30 Kavarna route Varna - Durankulak
12:10 Balchik Gas Station "Lafi"
12:30 Albena Bus Station
12:40 Kranevo "Top Market" bus station
13:00 Zlatni pyasatsi Управление
13:45 Slanchev Den Bus Station
14:10 Saints Constantine and Helena Parking near complex
14:30 Varna "Poligraphia" bus station
15:00 Kamchia развилка на Камчию
15:30 Byala АЗС у дороги
15:40 Obzor Aut. Nádr.
16:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
16:25 Ravda post,restaurant Tornado
16:30 Aheloy restaurant Black And White
16:40 Pomorie Bus Station in new town
17:00 Sarafovo zastavka airport
17:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
18:00 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR

Všechny linky Kharkiv - Sozopol

Popularne kursy z Sozopol

Popularne kursy do Sozopol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací