Podle času
Podle ceny

Linka 815 Kharkiv - Sozopol

Odjezdy: St, So
06:00 Kharkiv ul. Nauki 9B, stacja metra "Nauchnaya", McDonald's
09:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
12:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
16:30 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
19:00 Odessa ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
11:30 Kavarna route Varna - Durankulak
12:10 Balchik Gas Station "Lafi"
12:30 Albena Bus Station
12:40 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
13:00 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
13:45 Slanchev Den Autobusová zastávka
14:10 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
14:30 Varna "Poligraphia" bus station
15:00 Kamchia vidlice do Kamchia
15:30 Byala АЗС
15:40 Obzor Aut. Nádr.
16:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
16:25 Ravda post,restaurant Tornado
16:30 Aheloy restaurant Black And White
16:40 Pomorie Bus Station in new town
17:00 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
17:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
18:00 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR

Všechny linky Kharkiv - Sozopol

Popularne kursy z Sozopol

Popularne kursy do Sozopol

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací