Podle času
Podle ceny

Linka 816 Sozopol - Kharkiv

Odjezdy: 29 Června, 2 Července, 6 Července, 9 Července, 13 Července, 20 Července, 23 Července, 27 Července, 30 Července, 3 Srp
10:00 Sozopol restaurant Cherno more
10:15 Chernomorets on the route (under the bridge)
10:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
11:00 Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
11:20 Pomorie Bus Station in new town
11:30 Aheloy restaurant Black And White
11:35 Ravda post,restaurant Tornado
11:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
12:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
12:40 Obzor Aut. Nádr.
12:50 Byala АЗС
13:00 Kamchia vidlice do Kamchia
13:30 Varna "Poligraphia" bus station
13:50 Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
13:55 Slanchev Den Autobusová zastávka
14:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", autobusová zastávka
14:20 Kranevo "Top Market",autobusová zastávka
14:30 Albena Bus Station
14:50 Balchik Gas Station "Lafi"
15:30 Kavarna route Varna - Durankulak
06:15 Odessa ul.Objezdnaja - 21km/ benzinka OKKO
07:45 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
13:45 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
15:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
18:00 Kharkiv ul. Nauki 9B, stacja metra "Nauchnaya", McDonald's
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1ks.do 20kg(20x30x60)-zdarma, sled - 30 EUR

Všechny linky Sozopol - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací